Przeczytaj przed startem!


Najważniejsze informacje przed biegiem!

1. Godziny otwarcia biura zawodów:
piątek 5 października 2018 r. w godzinach 19:00-21:00
sobota 6 października 2018 r. w godzinach 15:30-19:30

Biuro Zawodów mieścić się będzie w Hali Sportowej Zespołu Szkół ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Wazów 76 w Zielonej Górze. Przy odbieraniu pakietu startowego należy okazać dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) w celu weryfikacji zawodnika. Przypominamy, iż istnieje możliwość odbioru pakietu w czyimś imieniu, lecz za okazaniem pisemnego upoważnienia.

2. W Biurze Zawodów prowadzona będzie zbiórka na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup mebli.

3. Prosimy o zapoznanie się z trasą biegu. Po drodze traficie na trzy punkty regeneracyjne na jednej pętli (razem przebiegniecie koło nich 6 razy). Toalety będą się znajdowały przy Medycznym Studium Zawodowym (skrzyżowanie ul. Wazów i ul. Waryńskiego) oraz na mecie.
Pomimo zapewnionej opieki medycznej prosimy o rozwagę. O wasze zdrowie będą dbać aż 4 karetki, ale to wy powinniście wykazać się rozsądkiem.  Trasa będzie oznaczona co 1 km. Na marginesie numeru startowego znajduje się miejsce na wpisanie numeru kontaktowego do bliskiej osoby (na wszelki wypadek). Prosimy o wpisanie odpowiedniego numeru telefonu.

4. Podczas biegu wspierać Was będzie ekipa pacemakerów składająca się z biegaczy biegnących na czasy 1:30, 1:40, 1:50, 2:00, 2:15.

5. Ok. godziny 23:00 rozpocznie się dekoracja zawodników. Po dekoracjach w poszczególnych kategoriach wiekowych, wśród zawodników, którzy ukończyli bieg zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

6. Uczestnicy mają możliwość zdeponowania rzeczy w specjalnie wyznaczonym miejscu w Biurze Zawodów. Zainteresowani proszeni są o umieszczenie swoich rzeczy w punkcie depozytu w torbie/worku/plecaku uniemożliwiającym rozczłonkowanie rzeczy. Możliwość odbioru depozytu będzie możliwa tylko po okazaniu numeru startowego.

7. Na sali gimnastycznej w dniu zawodów dzięki uprzejmości Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze będzie można skorzystać z darmowego masażu zarówno przed startem, jak i po ukończeniu biegu.