Ruszają zapisy! Jakie zmiany czekają Was w tym roku?


Drodzy biegacze!

To co stałe i niezmienne to, że półmaraton ma nadal 21 km i 97,5 m.  Wsłuchując się w Wasze opinie postanowiliśmy pozostać przy nocnej formule biegu.  Trasa w zależności od remontów może się nieco zmienić, ale jest szansa, że pozostanie w zeszłorocznej formie.

W ubiegłym roku postanowiliśmy dodać nowy dystans – jedną pętle naszego półmaratonu – około 11 km. W tym także zapraszamy Was na dwa dystanse – VIII Novita Półmaraton Zielonogórski i II Sinersio Ćwierćmaraton Zielonogórski.  Ponownie postaramy się stworzyć Wam wyjątkowe okoliczności statu, świecące gadżety i neonowe farby do ciała. Ma być kolorowo i energetycznie.

Teraz czas na drobne zmiany. Podczas rejestracji spotkacie dwie nowości. Pierwsza jest taka, że wysokość opłaty startowej wzrastać będzie wraz z nadawanymi numerami startowymi. Tak więc kto pierwszy ten lepszy. Druga zmiana to forma płatności. Poza tradycyjnym przelewem uruchomiliśmy możliwość uiszczenia opłaty startowej poprzez płatność Dot Pay.

A tych, którzy dopytują kiedy rusza zapisy uspokajamy 🙂  Zapisy zostaną uruchomione w Poniedziałek Wielkanocny -22 kwietnia.