Załoga


 

ania załoga Anna Maria –  nie ma smutnej twarzy. Towarzyszy jej zawsze lotny dowcip i cięta riposta. Nikomu nie przepuści i za to ją kochamy. Idealnie sprawdza się w roli Kierowniczki biura zawodów. Podczas ubiegłorocznego półmaratonu udowodniła, że nie ma rzeczy niezastąpionych i zszywaczem także idzie przypiąć numer startowy. Brawo za kreatywność. Co wymyśli w tym roku? Aż strach się bać…

___________________________________________________________________________

Kuba – niby taki niepozorny, a siła w nim drzemie. Nie tylko po raz czwarty pomaga nam w organizacji Pkuba załogaółmaratonu Zielonogórskiego , ale także angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje w biegowym półświatku. Dzięki niemu nasze spotkania mają ręce i nogi. Zawsze przygotowany, zawsze z laptopem spisuje postępy naszej pracy. Nadworny poliglota i fan zespołu Łąki Łan.

________________________________________________________________________________

PAP/Barbara OstrowskaKrzysztof – cicha woda brzegi rwie… Kto go nie zna stwierdzi, że ma wyjątkowo spokojne i łagodne usposobienie. Kto go pozna bliżej, odnajdzie drzemiąca w nim energię do działania. Nie zna słowa niemożliwe, posiada wyjątkowe zdolności organizacyjne. Kiedyś wyszkolono jego, teraz szkoli innych, a my poddajemy się jego rozkazom.

 

 

 

_____________________________________________________________________________

Jest nas więcej, ale jesteśmy skromni, więc nie będziemy się rozpisywać 😛

11269450_678688865608821_1480015457_n